Je libo na Kvildu? Až tam vás zaveze nová cyklobusová linka!

Ilustrační fotografie, zdroj: arriva.cz

DOMAŽLICKO – Chtěli jste si někdy udělat víkendový výlet na krásnou Šumavu, ale chyběl vám k tomu přímý autobusový spoj? Nyní už nemusíte zoufat. Nová cyklobusová linka už je totiž na světě.

Ta pod číslem 981 v sobotu 5. června vyjede poprvé z Domažlic přes Kdyni, Klatovy, Čachrov na Gerlovu Huť, Prášily, Srní, Modravu a na Kvildu. Pro cestující z Domažlicka a Klatovska půjde o rychlé přímé spojení na Šumavu. Cyklobus pojede každou sobotu, neděli či státní svátek až do 26. září, přičemž pobere 22 kol. Na lince 981 platí klasický tarif IDPK.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Z Domažlic (autobusové nádraží v Poděbradově ulici) vyjíždí v sobotu, neděli v 7:15 hod (příjezd: Prášily 9:10, Srní 9:27, Modrava 9:50, Kvilda 10:02). Zpět z Kvildy odjíždí v 16:50. „Upozorňujeme, že od 13. června bude platit nový jízdní řád, autobus vyjede z Domažlic už v 7:08, zpět z Kvildy pak v 16:45,“ připomíná dopravce Arriva. Více se dozvíte zde.