Nemocná Martina akutně potřebuje 310 tisíc na léčbu kmenovými buňkami

Martina se svými dětmi, foto: Nadace Preciosa

PROSTĚJOVSKO –  Pro někoho málo, pro jiného moc. Martina z Horního Štěpánova, která trpí amyotrofickou leterární sklerózou, nyní potřebuje 310 tisíc na léčbu kmenovými buňkami v Rakousku, kterou ji nehradí pojišťovna.

O příběhu dvaačtyřicetileté Martiny, která má dvě nezaopatřené děti, jsme informovali ZDE! Osud nebohé ženy zapůsobil natolik, že během jediného dne na transparentním účtu, který pro ni zřídili místní dobrovolní hasiči, přibylo 49 tisíc korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Kromě hasičů vyvíjí iniciativu i Nadace Preciosa. V brodecké pobočce Preciosy totiž pracuje partner Martiny. „Pojďte s námi pomoct Martině nemoc zastavit, aby mohla vidět své dcerky vyrůstat a být po boku své rodiny. Nemoc už velmi rychle postupuje, pojišťovna nepřispívá ani nehradí léčebné výlohy. Novou kapkou naděje na prodloužení života je léčba kmenovými buňkami v Rakousku, která stojí 310.000Kč. Martina potřebuje začít s léčbou co nejdříve. Nadace PRECIOSA již první částku na započetí léčby a další nutné výdaje poskytla, nyní se k této neobyčejné pomoci můžete přidat i vy,“ říká tisková mluvčí.

Pokud chcete i vy pomoci, můžete zaslat libovolnou částku na sbírkový účet Nadace Preciosa 115-1546940277/0100, zpráva pro příjemce: Martina.