Pohřešovaná žena odešla z místa bydliště a již se nevrátila

PLZEŇSKÝ KRAJ – Policisté pátrají po šestačtyřicetileté ženě, která v úterý odešla z místa bydliště a do současné doby o sobě nepodala jakoukoli informaci.

Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po této pohřešované ženě. „Včera (2. 6. 2021) dopoledne jsme přijali na integrovaném operačním středisku na lince 158 oznámení o pohřešování šestačtyřicetileté ženy, která odešla kolem sedmnácté hodiny v úterý (1. 6. 2021) z místa trvalého bydliště v obci na Radnicku. Směr, kterým se žena vydala z domu, který opustila bez mobilního telefonu, dokladů a větší finanční hotovosti, není znám,“ sdělila policejní mluvčí Hana Kroftová.

Do pátrací akce se zapojilo několik policejních hlídek, včetně policejních psovodů a vrtulník Letecké služby Policie České republiky.

Popis osoby: žena je přibližně 170 cm vysoká, štíhlé postavy, drobný obličej, hnědé dlouhé vlasy, zelené oči.

V době odchodu měla na sobě: nazouvací boty růžové barvy typu crocs, modré rifle (tzv. plísňové), svetr – blíže nespecifikovaný

VOKÁČOVÁ PETRA

Datum narození 15.7.1974
Pátrání vyhlášeno 2.6.2021
Bydliště – okres ROKYCANY
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 171 cm
Zdánlivé stáří 45 let

Popis osoby
POSTAVA hubená
BARVA VLASŮ hnědé
TVAR VLASŮ rovné
BARVA OČÍ zelená

Do této chvíle se pohřešovanou nepodařilo nalézt, proto se policie obrací na širokou veřejnost s žádostí o spolupráci. Pokud máte informace, které by vedly k vypátrání ženy, kontaktujte, prosím neprodleně tísňovou linku 158.