Prostějov organizuje projekci a bude fandit společně!

foto MS, facebook

PROSTĚJOV – Těšíte se na dnešní čtvrtfinálový zápas hokejistů na mistrovství světa? Chcete si užít tu pravou fanouškovskou atmosféru? Přijďte fandit společně na nádvoří prostějovského zámku.

„Město Prostějov opět, stejně jako před dvěma lety, připravuje sledování finálových zápasů na nádvoří prostějovského zámku. Již od osmnácti hodin bude ve čtvrtek připravena velká LED obrazovka, stoly, židle i občerstvení. Přijďme fandit našim hochům ve čtvrtfinále mistrovství světa proti Finsku! Samozřejmě je nutné dodržovat platná hygienická nařízení,“ zve k účasti náměstkyně primátora Milada Sokolová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Při vstupu na nádvoří zámku je nutné dodržení současných platných mimořádných opatření dle MZČR. To ale mnohé rozlítilo. „Nechci si kvůli hokeji dělat test, ani sedět celý večer v respirátoru. Je škoda, že ani venkovní akce nemá výjimku,“ říká čtyřicetiletý Petr, který se na hokej bude dívat doma.

Město ale musí dodržovat zákon a nemá žádnou jinou možnost, jak situaci řešit. „Ani nevíte, jak moc se těšíme, až na akcích města, například Prostějovském kulturním létě, nebudeme nuceny dělat různé zátarasy, dodržovat platná nařízení a vše půjde opět ve “starých” kolejích. V současné době se Město musí řídit opatřením ministerstva zdravotnictví a názorem hygieny. Na uspořádaných akcích nám záleží, už všichni prahneme po kultuře, sportu a zážitcích, ale odpusťte mi, že na akcích pořádaných městem nejdeme hlavou proti zdi,“ vysvětluje Sokolová. Snad se brzy blýskne na lepší časy. Záleží to právě na naší disciplíně.