Řidiči budou mít více možností k parkování

Foto: Oficiální www města Trutnov

TRUTNOV – Občané vzhledem k husté době především v období trhů požádali o výstavbu nového parkoviště, na kterém se začalo již na jaře pracovat. Vše by mělo být hotové ještě do konce léta. Nového chodníku se dočkají také chodci.

V květnu byla zahájena výstavba nového parkoviště u křižovatky ulice Sportovní a Voletinská v části města Poříčí. Díky tomu vznikne sedmnáct nových parkovacích míst i chodník pro pěší. Výstavba by měla být hotová do konce srpna a bude stát přes jeden milion korun „Reagujeme tím na podněty místních občanů. Voletinská ulice je frekventovanou komunikací, především v době konání farmářských trhů, kdy vozidla nevhodně parkují po obou stranách vozovky. Vybudováním nových stání nabídneme zejména rezidentům, ale i návštěvníkům trhů pohodlné parkování v centru Poříčí. Tím se zvýší bezpečnost a zlepší se dopravní situace v této lokalitě,“ dodává starosta města Ivan Adamec.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.