V sobotu začíná festival Humpolecké léto

HUMPOLEC – Všechny hudební nadšence zvou pořadatelé na sobotu 5. června do humpoleckého parku Stromovka. Připravena je zde pořádná porce skvělé muziky i program pro nejmenší. Vstup je zdarma.

Akci, která začne o půl čtvrté odpoledne, zahájí multižánrová kapela Spolektiv s autorskou hudbou, v jejíchž písních zní folk, rock i jazz. Další kapelou, která je připravena na sedmnáctou hodinu, bude Myš & Maš. Našim nejmenším nabídne autorské písničky, tanec, soutěže a dovádění.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Od devatenácté hodiny bude pak Stromovka patřit skupině PokusBand. „Na Humpoleckém létě nemůže chybět humpolecká kapela. A na naší akci ji zastupuje jedna z nejoblíbenějších – šikovní kluci a skvělá muzika,“ přiblížila ředitelka Městského kulturního a informačního střediska v Humpolci Marcela Kubíčková. Celou akci zakončí o půl deváté večer kapela Crazy Dogs, známá svým r ock´n´roll stylem evokujícím padesátá léta, s kostkovanými saky a puntíkatými šaty.

Odpolední program doplní navíc sportovní aktivity pro děti i dospěláky. Můžete si zkusit chodit na chůdách, vyzkoušet minigolf, lanové překážky a další aktivity. Novinkou je letos pétanque, který předvede Petanque klub Chotěboř a zájemci si jej pak budou moci i sami zahrát.