Aquapark ve „Frenu“ otevře zítra, počasí tomu popřeje, ceny vstupného se ale mění

Foto: Aquapark Frenštát

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM – Velké přípravy probíhají v posledních dnech ve Frenštátě pod Radhoštěm, kde bude už v sobotu 5. června zahájena dvacátá sezona provozu místního aquaparku. Areál překvapí také drobnými inovacemi.

Na začátku tohoto týdne, kdy město datum otevření aquaparku zveřejnilo, se venkovní teploty příliš nepodobaly létu. To se ale v posledních 24 hodinách změnilo. Tendence teplot nad 20 stupňů je totiž pro celý nadcházející víkend setrvalá, ačkoliv předpověď vypadá, že několik mráčků a eventuální sobotní dešťová přeháňka se může stát realitou.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Aquapark bude otevřen denně od 9.00 do 20.00 hodin. Pro návštěvníky je letos připraveno nejen samotné koupání, ale navíc houpací vodní jeskyně, skluzavka, tobogán, tradičně pak plážový volejbal, hřiště, tři stoly na stolní tenis a pro nejmenší pískoviště se skluzavkou.

„Před otevřením proběhly opravy strojního zařízení aquaparku a nátěry dřevěných částí budov zázemí aquaparku. Samozřejmostí byla příprava zelených ploch,“ sdělil Jiří Štefek ze Správy městských sportovních zařízení.

Po dvou letech zde také došlo na mírné navýšení vstupného. “Na druhou stranu je ale zrušeno placené parkovné u aquaparku,“ upozorňuje návštěvníky Jiří Štefek. Základní celodenní vstupné nově bude stát dospělé 120 korun, 90 korun pak zaplatí děti, mládež do 18 let a senioři. Pro časté návštěvníky jsou připraveny zvýhodněné permanentky na pět či deset vstupů.

Dále na našem webu

Pohřešuje se tetovaná 15letá dívka z Ostravy, policie prosí veřejnost o pomoc