Děti čeká zábavné léto. Poznají Vysočinu, a navíc si zahrají o ceny pro celou rodinu

KRAJ VYSOČINA – Léto plné soutěží připravil dětem Vysočina Tourism. Děti si užijí zábavu, poznají zajímavá místa v kraji a mohou vyhrát hodnotné ceny. Například víkendové pobyty pro rodinu nebo vstupenky na Igráčkův festival plný zábavy.

Soutěžní aktivity nachystal Vysočina Tourism ve spolupráci se Seznam Native a s Cestovatelským deníkem. Seznam Native představuje ty nejlepší cíle na Vysočině určené dětem – třeba jihlavskou zoo, lipnické lomy, adrenalin v údolí řeky Svratky, rekordy i motocykly v muzeu. A za rozluštění soutěžního úkolu a odeslání fotky na Facebook či Instagram mohou šťastlivci vyhrát víkendový pobyt v Tálském mlýně, Hotelu Kouty nebo v Panském dvoře v Telči. Soutěž probíhá až do 31. července.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Na Mezinárodní den dětí odstartovala soutěž Vysočinou s Igráčkem. Hraje se o vstupenky na Igráčkův festival, který proběhne 28. srpna v Outdoor Resortu Březová na Třebíčsku. Stačí se s Igráčkem vyfotit na dětských turistických místech a opět snímek odeslat na Facebook či Instagram. V rámci soutěže čeká děti deset víkendů plných her, třeba v pelhřimovském muzeu rekordů, v Krátké ve Žďárských vrších, v jihlavské zoo, na hradě v Ledči nad Sázavou, v třebíčském Alternátoru či na Roštejně. V Březové pak bude opět losování o rodinné pobyty v pohádkové vesničce Podlesíčko nebo na Šiklově mlýně.

Připravená je i soutěž s Cestovatelským deníkem. Ten je k dostání na vysočinském e-shopu a nabízí výlety, rébusy, luštění úkolů i speciální odměny, z nichž nejhodnotnější jsou opět rodinné pobyty na hospodářském dvoře v Bohuslavicích, na žďárském zámku a v telčském Panském domě. Slosování proběhne 13. prosince.

Užijte si s Igráčkem deset zábavných víkendů

26.6. Pelhřimov, TIC a Muzeum rekordů a kuriozit
3.7.   Chotěboř, IC
10.7. Krátká, Dům přírody Žďárských vrchů
17.7. Kamenice nad Lipou, zámek a muzeum
24.7. Jihlava, zoologická zahrada
31.7. Bystřice nad Pernštejnem, Eden
7.8.   Ledeč nad Sázavou, hrad
14.8. Třebíč, ekotechnické centrum Alternátor
21.8. Roštejn, hrad
28.8. Outdoor Resort Březová, Igráčkův festival