Na okraji Hradiště se našla mrtvola neznámého muže. Poznáváte ho?

Foto: Policie ČR

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Policisté žádají veřejnost o pomoc při identifikaci neznámého muže. Ten byl včera nalezen mrtev v okrajové části Uherského Hradiště. Pokud víte, o koho se jedná, volejte 158.

Tělo nalezli ve čtvrtek 3. června ve značném stadiu rozkladu. „Jedná se o muže malé, spíše štíhlé postavy s výškou jen 165 centimetrů. Má delší vlasy a plnovous. Oblečen je do modré prošívané vesty s kapucí, modrošedého svetru na zip a světle šedých kalhot s páskem. Na nohou má černé sportovní boty značky Alpine s oranžovými vzory ve velikosti 42. Doba úmrtí je stanovena přibližně na duben 2021. Cizí zavinění jsme doposud nezjistili,“ uvedla policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policie dnes vyzvala veřejnost o pomoc. „Pokud muže podle popisu nebo oblečení na fotografiích někdo pozná, ať zavolá na bezplatnou linku Policie ČR 158 nebo přímo uherskohradišťským kriminalistům na číslo 724 189 042,“ řekla Simona Kyšnerová.

Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR