Opilý muž vytahoval před strážníky svou chloubu

Ilustrační foto

BRNO – V centru města strážníci řešili případ muže, který z ničeho nic předstoupil před jejich auto a začal se obnažovat. Jelikož byl opilý, skončil na záchytné stanici.

Přímo před zraky hlídky přišel osmatřicetiletý muž včera ke služebnímu autu, rozepl si poklopec a chlubil se svým nádobíčkem. Kromě toho začal strážníky vulgárně urážet. „Vyzvali jsme ho, aby s tím okamžitě přestal a když poslechl, zajímalo nás, co ho k tomuto chování vedlo. Odpovědi jsme se však nedočkali,“ popisuje tiskový mluvčí brněnské městské policie Pavel Šoba.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Z mužova dechu byl silně cítit alkohol a jeho přítomnost dokazovaly i opilcovy nejisté pohyby. Dechová zkouška ukázala hodnotu 2,83 promile a protože se exhibicionista nedokázal ovládat, odjel v doprovodu strážníků na záchytku. Po vystřízlivění se bude zpovídat správnímu orgánu ze znevážení úřední osoby a přestupku proti veřejnému pořádku.