Řidič náhle vjel do protisměru. V příkopu ho zastavil strom

DOMAŽLICKO – Špatně se včera skončila jízda jednatřicetiletého řidiče osobního auta tovární značky Škoda Fabia, který v dopoledních hodinách jel ve směru od obce Kdyně na Domažlice.

Na rovince tam náhle přejel do protisměru, dostal se za levou krajnici a vřítil se do příkopu, kde čelně narazil do listnatého stromu. „Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění řidiče, který byl vrtulníkem transportován do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín na ošetření. Dechovou zkoušku na alkohol a orientační test na přítomnost omamných a psychotropních látek nebylo možno vzhledem ke zranění u řidiče provést, proto bylo zajištěno lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu v nemocnici v Plzni. Škoda na vozidle Škoda byla vyčíslena na 30 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích,“ sdělila k nehodě policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR