Šokovaný motorkář. Řidička Mercedesu mu nedala přednost

DOMAŽLICKO – Včera krátce před druhou hodinou odpoledne zažil nepříjemné okamžiky motorkář na motorce BMW. Tomu na křižovatce nedaleko Horní Folmavy nedala přednost v jízdě třiatřicetiletá řidička osobního auta Mercedes, která vyjížděla od čerpací stanice Benzina.

Nečekaně mu vjela z vedlejší silnice do cesty a došlo k nepříjemnému střetu. Motorka se po srážce smýkala ještě několik metrů po silnici a následně zůstala ležet na pravém boku ve směru jízdy na obec Babylon v levém jízdním pruhu. „Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče motocyklu, který byl po ošetření letecky transportován do nemocnice ve Straubingu ve Spolkové republice Německo. Dechové zkoušky na alkohol provedené na místě u obou řidičů byly s negativními výsledky. Při dopravní nehodě vznikla na vozidle Mercedes škoda 20 tisíc korun, na motocyklu BMW 40 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR