VIDEO: Opilý muž v Břeclavi si hrál na pacienta, ale za volant se nebál sednout

zdroj: Městská policie Břeclav

BŘECLAV – V uplynulých dnech vyjeli strážníci Městské policie v Břeclavi k jednomu z obchodních domů, kde se měl nacházet dezorientovaný muž. Hlídce si stěžoval na bolest na hrudi a snad měl být i v bezvědomí.

Také měl problémy s komunikací. Strážníci sice měli podezření na opilost, ale pro jistotu na místo přivolali záchranku. Lékař však kromě silné podnapilosti jiný problém nenašel. Při dechové zkoušce pacient nadýchal přes 3 promile. To bylo teprve dopoledne a byl to teprve rozjezd. Pak už to byla jízda, protože o několik hodin později při kontrolní činnosti hlídka strážníků zaregistrovala automobil jízdou připomínající plazícího se hada. „Po odstavení vozidla překvapení strážníci uviděli pacienta z parkoviště, který tentokrát nadýchal 3,5 promile. Do své péče si jej proto převzali republikoví policisté,“ popsala mluvčí strážníků Lenka Rigó.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

video