Zmatená a spoře oděná žena ležela ve sklepě domu

Ilustrační foto

BRNO – Nezvyklý pohled se naskytl strážníkům v pátek odpoledne v Černých Polích. Ve sklepě našli dezorientovanou ženu, která potřebovala lékařské ošetření.

Obyvatelé domu našli na schodech vedoucích do suterénu poházené svršky oblečení. Jeden z nich zavolal na linku 156 s informací, že si ve sklepě všiml spoře oděné a podivně se chovající ženy. Na místo dorazila hlídka, která dole našla pětašedesátiletou seniorku. „Byla velmi zmatená, odpovídala nesouvisle a nedokázala odpovědět, jak se tam dostala,“ popisuje mluvčí brněnské městské policie Pavel Šoba.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Že je něco špatně, napovědělo zvláštně oblečené tričko, ve kterém měla žena prostrčenou hlavu a jednu ruku. Strážníkům se podařilo zjistit ženinu totožnost a místo jejího pobytu a rozhodli se, že k ní zavolají lékaře, aby posoudil její zdravotní stav. Přivolaní zdravotníci si ji převzali do péče a sanitkou odvezli do nemocnice.