Další nehoda motorkáře! Přiletěl pro něj vrtulník

foto: PČR

PŘEROVSKO –  Motorkářská sezóna je už v plném proudu, což pro jedny znamená úžasné a neopakovatelné zážitky na „mašině“ a pro druhé stres z toho, jak se burácejím motorkám na silnicích vyhnout. Ruku na srdce, ne vždy se to při nejlepší vůli podaří.

Své o tom ví řidič vozidla Škoda Karoq, který v neděli podvečer projížděl obcí Malhotice. Přijížděl po vedlejší komunikaci a zastavil na tříramenné křižovatce u stopky. Rozhlédl se, a protože nikoho a nic neviděl, rozjel se směrem na Všechovice.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Bohužel při tomto manévru přehlédl po hlavní cestě jedoucího motocyklistu, který jel od Všechovic na Opatovice. Došlo ke střetu. „Oba řidiči se podrobili dechové zkoušce, která vykázala negativní výsledky. Sražený motorkář byl zraněn a byl letecky přepraven do Fakultní nemocnice v Olomouci,“ sdělila tisková mluvčí Miluše Zajícová s tím, že hmotná škoda byla předběžně stanovena na 90 000 korun.