Manželská žárlivost skončila rvačkou a tržnou ránou na hlavě

ilustrační foto

PROSTĚJOV – Žárlivost je důvodem rozvratu mnoha vztahů. Když se k ní ale přidají i hádky a násilí, bývá domácí soužití vskutku krušné. Pozdní příchod manželky, který asi nebyl prvním, skončil v jednom z prostějovských bytů rvačkou a zraněním hlavy. Žena si výčitky svého muže nenechala pranic líbit a zaútočila tak silně, že manžel skončil v péči lékařů.

Manželé svoje problémy a rozepře řešili nepřiměřeně. „Vše začalo pozdním příchodem ženy domů až po 23 hodině. Navíc se vrátila v podnapilém stavu. Manžel jí vyčetl způsob, jak se k němu chová a nastali komplikace. Po slovní výměně názorů měla šestatřicetiletá žena napadnout svého o pět let staršího manžela údery a kopy do oblasti hlavy. Tímto fyzickým útokem mu způsobila tržná poranění na hlavě,“ popsal incident mluvčí městských strážníků Petr Zapletal.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Přivolaná hlídka napadenému zajistila záchrannou službu, která jej odvezla na lékařské ošetření do nemocnice. „Žena neměla žádné viditelné zranění a potyčkou mezi partnery nebyla způsobena škoda na majetku. Na vysvětlenou strážníkům uvedla, že manžel ji napadl jako první a zranění, která měl na hlavě, si způsobil sám,“ dodal Zapletal.