Senior napadl muže holí, ten mu ji za to hodil do kašny

Ilustrační foto

BRNO – Bezdůvodná hádka, která přerostla v menší bitku, se udála na Moravském náměstí. Muži ve věku 68 a 38 let se do sebe pustili, až doslova létala berle. Vše nahrály kamery, které budou nápomocné správnímu orgánu při řešení případu.

V poledne před galerijní budovou si dva muži mezi sebou vyřizovali účty. Nejdříve proběhla slovní přestřelka, která vyústila ve fyzické napadení. To nezvládl mladší z mužů a tomu staršímu vzal berli, kterou odhodil do blízké kašny. Udělal to prý z toho důvodu, že ho senior holí přetáhl. Z jakého důvodu se hádka odehrála, nikdo nebyl schopen sdělit. „Důvodem mohly být dlouhodobější spory mezi muži, ale svou roli určitě sehrál i alkohol, jelikož starší muž nadýchal 2,5 promile, druhý dokonce 3,3,“ upřesňuje tiskový mluvčí brněnské policie Jakub Ghanem. Hlídka muže ve středním věku nechala převézt na záchytnou stanici a případ poputuje ke správnímu orgánu, který vezme v potaz i kamerové záznamy.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.