Šok řidiče Škodovky. Auto typu SUV mu nedalo přednost v jízdě a ujelo

DOMAŽLICKO – Pořádný šok zažil řidič Škody Fabia, kterému osobní auto typu SUV nezjištěné tovární značky nedalo dne 27. května kolem patnácté hodiny přednost v jízdě. To jelo směrem od Domažlic a při odbočování vlevo na obec Bořice vjelo Škodovce přímo do cesty.

Její nemile překvapený řidič ve snaze zabránit střetu strhnul řízení vpravo, vyjel vlevo mimo silnici do silničního příkopu a tam havaroval. Neznámý řidič SUV na místě dopravní nehody nezastavil a okamžitě z místa ujel. „Řidič vozidla Škoda Fabia utrpěl zranění, se kterým byl převezen do Domažlické nemocnice. Na jeho autě byla vyčíslena škoda 28 tisíc korun a na silničním příkopu dva tisíce korun. Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158,“ sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR