Tři mladíci brutálně napadli muže

Ilustrační foto

BRNO – Krvavými ranami skončil předem prohraný boj pro pětadvacetiletého muže. V Minoritské ulici na něho zaútočili tři mladíci, které později dopadla městská policie.

V neděli před pátou hodinou ranní se snažila skupinka kolemjdoucích udržet při vědomí napadeného muže. Ten ležen na dlažbě, měl nepřítomný pohled a na hlavě množství krvavých ran. Na místo dorazila hlídka, která se po spojení s dispečinkem záchranné služby jala útočníky hledat. Díky všímavému svědkovi se brzy podařilo podezřelé vypátrat v Masarykově ulici. „Tři muži ve věku od 23 do 33 let měli zakrvácené oblečení a několik svědků potvrdilo, že se opravdu jedná o hledané,“ řekl tiskový mluvčí brněnské policie Jakub Ghanem.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Pracovníci bezpečností agentury strážníky ubezpečili, že útok nahrála kamera na nedalekém objektu. Napadeného se ujali zdravotníci a po ošetření ho odvezli na urgentní příjem do nemocnice. Tři útočníci jsou nyní podezřelí z trestného činu a převzala si je republiková policie.