Zloděj ve Zlíně dostal zálusk na luxusní parfémy

Foto: MP Zlín

ZLÍN – Muž zjevně zanedbaného vzhledu se neúspěšně pokusil splynout s davem zákazníků ve zlínské parfumerii. Jeho podezřelé chování ovšem nemohlo ujít pracovníku ostrahy. „Profesionální tušení, že dotyčný nebude ani Calvin, natož Klein, ale obyčejný zloděj, se záhy ukázalo jako správné,“ dodal zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Uplynulou středu krátce před osmou večer zamířila do parfumerie v jednom ze zlínských obchodních center motorizovaná hlídka městské policie. „Strážníci záhy zjistili, že se jedná o devětatřicetiletého sociálně nepřizpůsobeného muže, s nímž se setkávají pro jeho opakovaná protiprávní jednání velmi často. Tentokrát ze dvou parfémů odstranil bezpečnostní čipy, vložil je do tašky a pokusil se z provozovny vyjít bez placení vmísený do skupinky jiných zákazníků,“ popsal Pavel Janík.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Pokus o krádež zboží za téměř dva tisíce korun ho však tentokrát zařadil mezi podezřelé z krádeže. „Hlídka Městské policie Zlín ho proto omezila na osobní svobodě a předala k dalšímu šetření kolegům z republikové policie,“ uzavřel Pavel Janík.

Foto: MP Zlín