Muž uvízl v převrácené multikáře. Vysvobodili ho až hasiči

KLATOVSKO – Dnes po deváté hodině dopoledne si zažil perné chvilky devětapadesátiletý muž, který se s multikárou převrátil z několikametrové stráně a v autě uvízl. Nehoda se stala u vlakového nádraží v obci Alžbětín na Železnorudsku.

Na místo byli přivoláni hasiči, kteří provedli vyproštění muže a vozidla, dále zdravotníci, policisté z obvodního oddělení, člen horské služby i strážník městské policie. „Leteckou záchrannou službou byl zraněný muž transportován do nemocnice v Plzni. Vzhledem ke zranění řidiče nebyla provedena dechová zkouška a policisté si vyžádali odběr krve v nemocnici. Dopravní policisté z Klatov šetří příčinu dopravní nehody. Odhadnutá škoda činí 2 000 000 Kč,“ sdělila policejní mluvčí Dana Ladmanová. „Muže r. 1961 při vědomí a s mnohočetnými zraněními jsme transportovali letecky na urgentní příjem FN Plzeň,“ doplnila informace pracovnice záchranářů Andrea Divišová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.