Podnapilý opilý muž se dobýval do bytu své bývalé přítelkyně

foto: Městská policie Hradec Králové

HRADEC KRÁLOVÉ – V pozdních večerních hodinách museli strážníci městské policie po obdrženém telefonátu vyrazit do bytového domu řešit konflikt muže se ženou. Při příjezdu na místo byl muž agresivní i na hlídku.

Jak dnes potvrdila mluvčí městské policie Veronika Ludvíková, k řešení události došlo uplynulou neděli. Ve společných prostorech domu se hádali muž se ženou a vzájemně do sebe strkali. Jakmile uviděli strážníky, tak oba své počínání ukončili. Jakmile začala žena hlídce sdělovat , že její bývalý přítel chtěl vstoupit do jejího bytu, což si vynucoval kopáním do dveří, tak muž začal být opět agresivní a pokusil se napadnout jednoho ze strážníků.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„V zájmu ochrany bezpečnosti osob a majetku byly použity donucovací prostředky. Teprve až po použití pout se agresor uklidnil. Značně podnapilý muž byl převezen na protialkoholní záchytnou stanici,“ říká mluvčí. Přestupek muže bude projednán Správním orgánem Magistrátu města Hradec Králové.