Přijďte se pobavit na tradiční Lovecké slavnosti

Foto: archiv Muzea regionu Valašsko

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – V neděli 13. června proběhnou v zámku Lešná u Valašského Meziříčí oblíbené Lovecké slavnosti. Těšit se můžete na nabitý program plný ukázek, aktivit i něčeho dobrého k snědku.

Muzeum regionu Valašsko svou vyhlášenou akci muselo v loňském roce kvůli epidemii koronaviru přesunout až na září, letos se ale uskuteční v klasickém termínu. Akce začíná ve 14 hodin a nabídne sokolnickou show, vystoupení kynologů s loveckými plemeny psů, či ukázku vábení zvěře. Pokochat se můžete loveckými trofejemi, pro děti je připravena kvízová stezka a stopování zvěře v zámeckém parku. K poslechu zahraje cimbálová muzika Bača, chybět nebude ani občerstvení. V rámci akce bude zdarma zpřístupněná výstava fotografií Po stopách velkých šelem. Na zámku už proběhly dvě venkovní akce – Květinová slavnost a Den s pohádkou, které měly velký úspěch. Lovecké slavnosti se tak k nim určitě připojí.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.