V Domažlicích se mohou radovat! Vyroste tam moderní typ prodejny Lidl

Ilustrační fotografie, zdroj: Lidl.cz

DOMAŽLICE – V pátek došlo k dalšímu důležitému kroku v přípravách výstavby prodejny společnosti Lidl Česká republika v Domažlicích v Petrovické ulici. Díky němu bude nakonec postaven novější typ prodejny.

Byl totiž podepsán dodatek ke smlouvě o smlouvě budoucí směnné. Prodejna tak bude mít přehlednější nákupní plochu a moderní zázemí pro zaměstnance. Stání pro nákupní vozíky se přesune do středu parkoviště, u něj budou dvě místa pro rodiny s kočárky. K dispozici bude i šest míst pro invalidy, dvě pro nabíjení elektromobilů a 90 standardních parkovacích stání.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Samotná smlouva směnná, jejíž podpis v následujícím období bude posledním administrativním krokem, stanovuje výměnu městských pozemků (areál bývalého PDA v Petrovické ulici) za ty v majetku společnosti Lidl (areál bývalé nemocnice). S výměnou pozemků už dříve souhlasilo zastupitelstvo města. „Dodatek ke smlouvě podepsal se zástupci společnosti Lidl ČR starosta města Zdeněk Novák,“ píše se na webu města Domažlice.