Do Prostějova se vrátil cirkus Humberto

foto: Cirkus Humberto

PROSTĚJOV –  V Prostějově měl poslední štaci před loňským lockdownem, a přesto se do něj na začátku nové sezóny vrací. Cirkus Humberto bude na Hané hostovat deset dní, od 10. do 20. června.

Humberto přijíždí do Prostějova s programem Legenda. „Těšit se můžete na zcela nový program. Na artisty z Maďarska, Chile, Portugalska, Česka, Rumunska, Německa či Itálie. A také na nádherná zvířata, která jsou právem naší pýchou. Kromě indických slonic Sharon a Baby, smečky somálských lvů i trojice hnědých medvědů uvidíte i stáda zeber, karavany velbloudů, dromedárů, lam a koní,“ říká ředitel Hynek Navrátil.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Představení se konají ve všední den od 17,30 hodin, s výjimkou pondělí a úterý, kdy jsou volné dny. O víkendu se začíná od 17,00 hodin. Dopolední termín má pak poslední představení, v neděli 20. června. Vstupné do lóže pro dospělého je 360,- Kč, pro děti 320,- Kč. Na galerii vás vstupenka vyjde na rovných 300,- a dítě za 260,- korun.