Neznámý zloděj ukradl historický motocykl ČZ 125 C. Pomůžete policistům v pátrání?

foto: Policie ČR

JIČÍNSKO – Policisté z Nové Paky pátrají po chmatákovi, který ukradl historickou motorku bez registračních značek. Motocykl byl odcizen z kůlny v obci Uhlíře. Zloději za jeho čin hrozí až dva roky pobytu za mřížemi.

Jak dnes potvrdila policejní tisková mluvčí Eliška Majerová, ke krádeži mělo dojít v dosud nezjištěné době od srpna 2020 do 29. května 2021. Chmaták majiteli motorky způsobil škodu za zhruba 45 tisíc korun. „Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků, kteří viděli samotnou krádež, případně motocykl spatřili na různých prodejních serverech nebo místech moto bazarů,“ říká mluvčí.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Pokud máte pro policisty informace, které jim mohou pomoci, tak je můžete sdělit osobně, nebo telefonicky na obvodním oddělení policie Nová Paka (974 533 721) nebo mohou využít bezplatnou linku 158.