Oba řidiči se dušují, že jeli na zelenou, přesto se na křižovatce střetli. Neviděli jste nehodu?

Místo nehody

OLOMOUC – Olomoučtí dopravní policisté se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc vedoucí k objasnění nehody. Ta se stala v neděli navečer na světelné křižovatce v Olomouci. Oba řidiči se přitom dušují, že jeli na zelenou.

V neděli 6. června v 17:50 hodin došlo k dopravní nehodě na křižovatce ulic Velkomoravská a Švýcarské nábřeží v Olomouci. Řidič Peugeotu 106 jel od ulice Tovární k ulici Rooseveltova v levém jízdním pruhu, podle jeho sdělení křižovatku projížděl na zelenou. Z jeho pravé strany mu měl vjet do křižovatky řidič VW Kombi, který jel ze Švýcarského nábřeží směrem k ulici Tovární. I tento řidič uvedl, že křižovatkou projížděl na zelenou. „Vozidla se v křižovatce střetla a došlo k dopravní nehodě. Řidiči se nedokázali domluvit na zavinění nehody a přivolali policisty,“ uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. V souvislosti s prověřováním nehody se dopravní policisté obrací na případné svědky, kteří nehodu viděli. Obrátit se mohou na bezplatnou linku 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .