Smrt na Štěrboholské radiále! U sjezdu na D11 došlo k vážné dopravní nehodě

Zdroj: ZZS HMP

PRAHA – K dopravní nehodě došlo dnes dopoledne u sjezdu na D11, na Štěrboholské radiále směrem na Černý Most. Během zásahu záchranných složek tento směr stojí. Nehoda si vyžádala jeden lidský život.

Naše jednotky zasahují na místě s jeřábem,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Záchranáři k nehodě vyslali posádku zdravotníků, lékaře a inspektora. Následně ale také koronera, protože řidič osobního auta utrpěl zranění neslučitelná se životem.

Vážná dopravní nehoda osobního a nákladního vozu se odehrála na Štěrboholské radiále ve směru na Černý Most. Během zásahu složek Integrovaného záchranného systému byl tento směr zcela uzavřen a tvořily se dlouhé kolony.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Hasiči třiašedesátiletého muže z osobního vozu vyprostili a předali případ koronerovi. Příčiny nehody šetří Policie ČR. Nedlouho po nehodě byl zprovozněn jeden pruh, nelze však odbočit na Hradec Králové.