Opilec útočil na lidi, kteří mu chtěli pomoct. Zklidnil se až na záchytce

Ilustrační fotografie, zdroj: Shutterstock

PELHŘIMOV – Agresivního opilce, který ohrožoval své okolí, zadrželi policisté na Pelhřimovsku. Muž skončil na záchytce a nyní je díky svému opileckému řádění podezřelý ze spáchání přestupků.

Oznámení o opilém muži, který se potuloval Kamenicí nad Lipou, byl agresivní a choval se nepředvídatelně, přijali policisté ve středu 9. června po osmé hodině večer. „Opilý muž se na ulici snažil vyvolat konflikt s osobami ve svém okolí a poškodil vozidlo, do kterého kopl. Při dechové zkoušce mu policisté naměřili hodnotu 2,73 promile alkoholu,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Jelikož se opilec choval ke svému okolí útočně, včetně lidí, kteří se mu snažili pomoci, a jakákoliv domluva s ním nebyla možná, odvezli jej policisté na záchytku k vystřízlivění. Jednatřicetiletý muž nyní čelí podezření ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku a proti majetku. Případ policisté dále šetří.