VIDEO: Velká smolařka! Řidička jela s proraženou pneumatikou, potkala nebezpečný obrubník

Zdroj: MP Praha

PRAHA – Hlídka městské policie objevila v Praze 6 řidičku, která kličkovala se svým vozem po ulici. Měla proraženou pneumatiku a další poškození vozidla. Prý najela na obrubník. Řidička přiznala strážníkům alkohol v malé míře před jízdou.

Vozidlo kličkující po silnici za zvuku poškozeného kola, potkala noční hlídka městské policie v Praze 6,“ informovala dnes mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Strážníci zastavili pětatřicetiletou řidičku u křižovatky ulic Kamýcká a Suchdolská. Vyzvali řidičku k prokázání totožnosti a předložení dalších dokladů. Žena jim přiznala konzumaci alkoholu před jízdou v malé míře.

Orientační dechová zkouška skončila s výsledkem přes 1,9 promile alkoholu,“ doplnila mluvčí. Strážníci rovněž provedli kontrolu technického stavu vozidla. Zjistili, že kromě proražené pneumatiky má vozidlo ještě poškozené blatníky, dveře a zrcátko na pravé straně. Strážníci se ženy zeptali, kde k poškození vozidla došlo a ona jim odpověděla, že si není jistá, ale asi někde v oblasti Dejvic.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Žena strážníkům řekla, že najela na obrubník. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla žena omezena na osobní svobodě a předána do rukou Policie ČR k dalšímu řešení. „Kontrola příjezdových cest na Suchdol žádnou dopravní nehodu neodhalila,“ uzavřela mluvčí.