Po nebožtíkovi zdědilo Město Bohumín auto, dražba začíná na nule

Foto: Předmětný vůz Ford Mondeo můžete s trochou štěstí nabýt i za 0,- Kč

BOHUMÍN – Radnice v Bohumíně právě řeší situaci, kdy na území města zemřel člověk bez příbuzných. Město se nyní musí postarat o  jeho pohřeb, ale i o možné dědictví. V pozůstalostním řízení po něm totiž město nabylo osobní auto značky Ford Mondeo.

“Jde o stříbrný sedan, rok výroby 1998 s platnou technickou kontrolou. Poslední červnový den ho nabídneme zájemcům ve veřejné licitaci,” řekla městská mluvčí Jana Končítková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Čtvrtina nádrže natankovaná, nájezd 150 tisíc kilometrů, klíčky přiloženy. Město bude v tomto případě postupovat jako při licitacích autovraků, takže vyvolávací cena nebude stanovena. Teoreticky je tak možné získat auto při nízkém zájmu veřejnosti i zdarma.

Kdo by v koupi ojetiny viděl dobrou investici, může si auto prohlédnout v den licitace, tedy ve středu 30. června od 15.00 do 15.20 hodin. Je zaparkováno v areálu městských technických služeb BM servis v Koperníkově ulici.

Samotná licitace se pak uskuteční v 16.00 hodin v prvním patře budovy radnice v místnosti A 243. Bližší informace získají lidé na telefonním čísle 596 092 129.

Dále na našem webu

Řeka Opava má svou první letošní oběť, je jí 11letý chlapec