Řidiči, pozor! Ve Valašském Meziříčí se budou opravovat tři kruhové objezdy

Ilustrační foto

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Dopravu ve Valašském Meziříčí omezí od pondělí opravy tří kruhových objezdů. Práce budou probíhat hlavně v odpoledních a nočních hodinách. Na omezení se musí připravit i cestující místní MHD.

Práce budou probíhat ve čtyřech etapách na kruhových objezdech u Panáčka, autobusového nádraží a čerpací stanice Shell. „Opravy zahájíme v pondělí 14. června. Předpokládáme, že práce by neměly trvat déle než měsíc. Navíc, abychom co nejméně omezili dopravu, budeme je provádět ve večerních a brzkých ranních hodinách od 17.00 do 6.00. V těchto časech budou řidiči využívat přehledně značené objízdné trasy,“ uvedla mluvčí zlínské pobočky ŘSD Lucie Trubelíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Vedle řidičů se opravy dotknou také cestujících v MHD. Všechny informace budou uvedeny na zastávkách. „V termínu od 14. do 20. června nebudou obsluhovány zastávky Tesla I, u autobusového stanoviště, Nádražní, škola Masarykova, Vsetínská a autobusové stanoviště číslo 12. Vybrané spoje však budou navíc obsluhovat zastávku železniční stanice s možností přestupu na příměstskou autobusovou dopravu,“ vysvětlila Dagmar Hermannová z odboru komunálních služeb radnice.

V termínu od 21. do 27. června dojde také k omezení na lince Juřinka – železniční stanice. „Autobusy MHD budou projíždět myší dírou a obsluhovány nebudou zastávky hřbitov, Masarykova rozcestí, škola Masarykova, škola Křižná a Nádražní. Dá se předpokládat, že změny doznají také linky příměstské hromadné dopravy a proto je důležité sledovat informace jednotlivých dopravců,“ dodala Dagmar Hermannová.