Video: Řidiče jedoucího po Místecké v protisměru hledá policie

Foto: PČR

OSTRAVA – Dopravní policisté žádají veřejnost o pomoc při řešení dopravního přestupku, který byl natočen svědkem události na mobilní telefon.

V pondělí 7. června 2021 v čase okolo 19.18 hodin vjel na ulici Místecká v Ostravě Hrabové na úrovni průmyslové zóny, ve směru od Frýdku-Místku do centra Ostravy, řidič osobního vozidla Škoda Fabia Combi do protisměru. Svou jízdou tak ohrozil ostatní účastníky silničního provozu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

“Pro kompletaci informací žádáme případné svědky této události a řidiče, kteří by mohli disponovat kamerovým záznamem z palubní kamery vozidla, aby kontaktovali linku 158. Jakákoliv informace by mohla pomoci k objasnění této dopravní události,” uvedla mluvčí policie Eva Michalíková s tím, že policie v současné době nedisponujeme jménem řidiče.

“Podle SPZ zatím víme, že se jedná o firemní vozidlo. Známe jen totožnost provozovatele auta,” doplnila informaci Michalíková.

Dále na našem webu

Aquapark ve „Frenu“ otevře zítra, počasí tomu popřeje, ceny vstupného se ale mění