Zvolte si Osobnost Moravy 2021

Zdroj: zamoravu.eu

JIHOMORAVSKÝ KRAJ – Příznivci Moravy tak jako minulý rok hledají známou či neznámou moravskou osobnost, jejíž činnost si zaslouží ocenění. Znáte někoho takového? Pokud ano, neváhejte se zapojit do hledání v ojedinělé anketě Osobností Moravy.

Sběr nominací skončil 13. června. Komise následně vybere z navrhovaných osobností nejvhodnější kandidáty.  Od 27. června do 12. prosince bude otevřena hlasovací anketa. Na stránkách Moravské národní obce bude po uzavření ankety vyhlášeno jméno Osobnosti Moravy 2021. Vítěz ankety obdrží při některé ze slavnostních příležitostí exkluzivní skleněnou trofej s moravskou orlicí a jménem vítěze. Sledujte aktuality o Osobnosti Moravy.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Připomínáme prvních pět osobností roku 2020 podle počtu obdržených hlasů. Jejich popis najdete na stránce.

  1. ROMAN HORKÝ | 10002 hlasů
  2. LADISLAV VĚTVIČKA | 5512 hlasů
  3. MgA. VĚRA LEJSKOVÁ | 2846 hlasů
  4. Hudební skupina FLERET | 2825 hlasů
  5. Starostové – Mgr. RADEK VINCOUR, VIKTOR KOHOUT, Ing. VLADIMÍR NAVRÁTIL | 2784 hlasů

„Budeme dále poukazovat na výjimečné Moravanky a Moravany, lidi, kteří vynikají v nejrůznějších oborech lidské činnosti. Proto si vás dovolujeme už nyní co nejsrdečněji pozvat ke sledování příštího, už šestého, ročníku ankety Osobnost Moravy 2021,“ uvedl koordinační tým iniciativy Osobnost Moravy na své stránce.