Nebyli jste náhodou svědky nehody? Chvátající vozidlo Audi nabouralo do stojícího Citroënu, který dával přednost v jízdě

foto: Policie ČR

HRADECKO – To, že se nevyplácí podceňovat sepsání protokolu o nehodě, nyní moc dobře ví řidička vozidla Citroën. Ta po střetu s vozidlem Audi zjistila až po příjezdu domů, že má poškozenou zadní část vozidla a nehodu dodatečně oznámila.

Jak dnes dělila policejní mluvčí Iva Kormošová, k nehodě došlo 2.6. krátce před jedenáctou hodinou dopoledne na výjezdu od hradecké fakultní nemocnice do ulice Sokolská. „Řidič auta značky Audi pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy a narazil do před ním stojícího auta značky Citroën C4, které dávalo přednost vozidlům na hlavní silnici,“ říká mluvčí.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Při nárazu obou vozidel se nikdo nezranil a také nemělo dojít k žádné finanční škodě, tak oba řidiči z místa odjeli. Až dodatečně byla škoda na vozidle Citroën nahlášena a vyčíslena na 50 tisíc korun.

Jelikož se řidiče černého vozidla Audi nepodařilo doposud najít, tak ho policisté žádají, aby se přihlásil sám na dopravní inspektorát v Malšovicích. „Žádáme také i případné svědky nehody, kteří by mohli pomoci se ztotožněním řidiče,“ dodává mluvčí.