Řidič škodovky nedal přednost dodávce Volkswagen a došlo ke srážce, při té byla způsobena škoda přesahují několik set tisíc korun

foto: Policie ČR

HRADECKO –Na křižovatce ulic Komenského a I. Herrmanna v Hradci Králové, došlo toto pondělí krátce po jedenácté hodině dopoledne k nehodě dvou vozidel. Obě auta byla po bouračce v tak špatném technickém stavu, že jim kvůli tomu policisté odebrali technické průkazy.

Jak dnes potvrdila policejní mluvčí Iva Kromošová, bouračku zavinil řidič osobního auta značky Škoda Octavia, který když vyjížděl z vedlejší silnice, nedal přednost v jízdě dodávce značky Volkswagen Transporter. Dodávka jela od ulice Komenského směrem k Třídě ČSA.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Nikdo z účastníků nehody neutrpěl žádné zranění a policisté vyloučili požití alkoholu dechovou zkouškou. Na octávii odhadli škodu na 70 tisíc a na VW 190 tisíc korun,“ říká mluvčí. Řidič škodovky dostal za přestupek nedání přednosti v jízdě na místě pokutu 1100 korun.