Šokovaná řidička nezvládla řízení. Vyděsil ji frézovací stroj

DOMAŽLICKO – Nepříjemný šok včera zažila dvaadvacetiletá řidička za volantem osobního auta tovární značky Škoda Fabia. Ta včera krátce po poledni jela ve směru od Ohučova na Holýšov, když v pravotočivé zatáčce ji nečekaně překvapil frézovací stroj.

Řidička se lekla, nejdřív vjela s autem na pravý okraj silnice a pak strhla řízení do protisměru. Tam dostala smyk, vřítila se do příkopu a auto se převrátilo na pravý bok. „Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidičky a k lehkému zranění osmadvacetiletého spolujezdce na zadním sedadle. Osmadvacetiletý spolujezdec na předním sedadle zraněn nebyl. Požití alkoholu řidičkou před jízdou policisté vyloučili dechovou zkouškou. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 30 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích,“ uvedla mluvčí policie Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR