VIDEO: Cizinec v noci nepříčetně řádil v Praze 2. Byl pod vlivem tvrdých drog

ilustrační foto (zdroj pixabay.com)

PRAHA – Muž nepříčetně kopal do vozů a jejich zpětných zrcátek. Jeho běsnění ohlásil pozorný občan a na místo přivolal hlídku strážníků. Test na drogy u muže prokázal přítomnost amfetaminu a metamfetaminu.

Ve tři hodiny ráno přivolal oznamovatel strážníky do ulice Ke Karlovu v Praze 2,“ uvedla dnes mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová. Žádal uniformované, aby zakročili proti zjevně zdrogovanému muži. Ten nepříčetně kopal do zaparkovaných aut a ničil jejich zpětná zrcátka. Když hlídka přijela na místo události, nalezla osobu odpovídající popisu u nedaleké křižovatky.

Na místo se také dostavil oznamovatel, který potvrdil, že dotyčného muže viděl poškozovat auta,“ doplnila mluvčí. Jeden ze strážníků prohledal okolí a nalezl dvě poškozená vozidla. Během příjezdu státní policie, se sedmadvacetiletý cizinec pokusil napadnout strážníka. Také zkusil z místa utéct. Ani jedno se mu nepodařilo.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Byl okamžitě zpacifikován,“ uvedla ještě mluvčí. Cizinec dostal rovněž služební pouta. Strážníci navíc asistovali při převozu cizince na policejní služebnu. Tam byl také proveden test na drogy, který vyšel pozitivně a to na amfetamin a metamfetamin.