Bratrušovské koupaliště v Šumperku se otevře dříve

ŠUMPERK – V pondělí 21. června se otevřou brány Bratrušovského koupaliště. Původně měl být areál přístupný až od 1. července, provozovatel však vzhledem k příchodu teplého počasí vyvinul maximální úsilí, aby mohl otevřít o 10 dnů dřív.

Návštěvníky koupaliště čeká hned několik novinek. Rozšíří se možnosti platby za vstupné i sortiment občerstvení. „Zakoupili jsme nový terminál, který umožní přijímat platbu čipy zakoupené v místním krytém bazénu Aquacentrum, dále bude možné uhradit vstupné kartou nebo hotovostí,“ vyjmenoval Miroslav Pospíšil, ředitel společnosti Podniky města Šumperka, která se o bazény stará. Vedle klasického občerstvení se mohou návštěvníci areálu těšit i na něco zdravého na zub. „Dohodli jsme se s firmou, která tradičně na koupališti prodává cukrovou vatu, že rozšíří nabídku o zdravé potraviny, konkrétně o ovoce,“ doplnil Miroslav Pospíšil.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

V červnu bude koupaliště otevřeno od pondělí do pátku 13.00 – 20.00 hodin, v sobotu a v neděli 9.00 – 20.00 hodin. Od července bude otevřeno každý den 9.00 – 20.00 hodin. Vstupné zůstává stejné jako minulý rok, děti zaplatí 50, dospělí 90, senioři a studenti 60 korun. Návštěvníci si poslední rok budou moci užívat tobogán, který pomalu dosluhuje.