Cestující, počítejte s dočasnými změnami v MHD

Ilustrační foto

HRADEC KRÁLOVÉ – Letní stavební práce jsou v plném proudu a postihnou také trasu jedné z autobusových linek městské hromadné dopravy. Konečná zastávky, na kterou jsou lidé zvyklí, bude dočasně zrušena a upraven bude také jízdní řád.

Od pondělí 21. června dojde na autobusové lince č. 25 k důležitým změnám. Z důvodu stavebních prací bude částečně uzavřena ulice Truhlářská a dojde tak k dočasnému zrušení konečné zastávky. Spoje, které nebudou zajíždět na zastávky Letiště nebo Akademika Bedrny, budou končit na náhradní konečné zastávce Věkoše – Slávie. Na této lince dojde také ke změně jízdního řádu a omezení potrvá až do konce letních prázdnin. „Změna jízdního řádu se týká pouze spoje linky č. 25 ze zastávky Akademika Bedrny v čase 14:14. V úseku Akademika Bedrny – Spořilovská pojede tento spoj linky č. 25 o 2 minuty později a z důvodu uzavření ulice Truhlářská vynechá zastávky Truhlářská a Věkoše – Slavie (Akademika Bedrny 14:16, Jana Černého 14:17, Spořilovská 14:18),“ dodává za město Michal Komárek.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.