Po srážce dvou náklaďáků na I/43 u Sebranic museli hasiči vyprostit řidiče

zdroj: HZS JMK

BLANSKO – Ve středu po 10. hodině dopoledne se stala na silnici I/43 blízko křižovatky na Boskovice u Sebranic nehoda dvou nákladních aut. Pro těžce zraněného řidiče letěl vrtulník.

Hasiči vyprostili jednoho řidiče a předali ho do péče letecké záchranné služby. Zdravotníci se postarali o tři pacienty. „Jednoho muže po aplikaci kyslíkové terapie, zaléčení a fixaci transportoval vrtulník s podezřením na těžké zranění do Fakultní nemocnice Brno. Další pacientkou byla žena, po ošetření ji sanitka k vyloučení vážnějších zranění převezla do boskovické nemocnice. Posádky měly v péči ještě jednoho muže, po ošetření byl ponechán na místě,“ informovala mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová. Řidiči museli místo nehody objíždět ve směru na Svitavy na Boskovice, v opačném směru přes Sebranice a Kunštát. Provoz na objízdných trasách řídili policisté, protože hrozila tvorba kolon a dopravní kolaps.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.