Vytáhněte plavky! Koupaliště v Kloboukách bude otevírat

Foto: město Valašské Klobouky

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Městské koupaliště ve Valašských Kloboukách je připraveno na letní sezónu. Poprvé své brány otevře v pátek 18. června. Informovala o tom mluvčí radnice Lenka Zvonková.

Ačkoliv se oficiální otevření chystá až na pátek, nedočkavci nemusí otálet. „Koupaliště je teď po napuštění ve zkušebním provozu a až do pátku bude vstup zdarma. Návštěvníci si tak mohou přijít vyzkoušet, jak je voda v bazénech osvěžující,“ pousmál se místostarosta Karel Ptáček.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Kromě plaveckého bazénu a dětského bazénu s brouzdalištěm a skluzavkami mají návštěvníci k dispozici další vybavení pro sport a odpočinek. Zahrát si mohou plážový volejbal, badminton, ruské kuželky nebo ping-pong. Správné občerstvení pro relax u vody zajistí bufet s venkovním posezením.

Během červnových všedních dní bude otevřeno od 14 do 19 hodin, o víkendech a následně o prázdninách od 10 do 19 hodin. Vstupné pro dospělého na celý den činí 50 korun, děti do 3 let mají vstup zdarma, děti do 15 let a senioři zaplatí 25 korun. Po 15. hodině je vstup levnější.

V areálu je potřeba dodržovat platná epidemiologická opatření. Návštěvníci se tudíž musí prokázat antigenním testem, případně potvrzením o očkování nebo prodělání nemoci covid-19.