Čtyřsetkilová kovová forma spadla řidičce za jízdy přímo pod auto

Foto: HZS Zlínského kraje

ZLÍNSKO – Velký šok dnes dopoledne zažila řidička na Zlínsku. Když jela do kopce od Bohuslavic směrem na Doubravy na Zlínsku, pod auto jí znenadání spadl těžký kovový předmět. Vůz už neměla šanci zastavit.

Žena následně zjistila, že z vozíku, který táhla před ní jedoucí dodávka, vypadla na zem kovová forma. „Do ní žena narazila a pod autem ji táhla několik metrů. Při nárazu došlo k protržení olejové vany, ze které začal vytékat na silnici olej. Na místo vyjeli profesionální hasiči ze stanice Zlín. Uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem. Následně dalším průzkumem zjistili, že 400 kilová forma propadla dnem vozíku a spadla před jedoucí auto řidičky,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Naštěstí se nikomu nic nestalo. „Hasiči vozidlo nadzdvihli a poté formu vytáhli zpod vozidla ven. Řidička však již se svým autem neodjela a musela si zajistit odtahový vůz,“ dodala Lucie Javoříková.

Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje