Fakultní nemocnice v Olomouci očkuje cizince a pacienty bez pojištění

OLOMOUC – Včera zahájila Fakultní nemocnice (FN) Olomouc očkování samoplátců proti covidu, to znamená cizinců a občanů ČR, kteří nemají komplexní zdravotní pojištění. Určeným očkovacím místem pro uvedenou skupinu zájemců je očkovací centrum FN Olomouc.

Ve čtvrtek 17. června zahájila Fakultní nemocnice Olomouc očkování samoplátců (to znamená cizinců a občanů ČR, kteří nemají v ČR komplexní zdravotní pojištění) proti onemocnění covid-19. Určeným očkovacím místem pro uvedenou skupinu zájemců je očkovací centrum FN Olomouc. Registrace je možná na webových stránkách v samostatném registračním online formuláři pro samoplátce.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Pro zájemce o očkování z řad samoplátců budou ve FN Olomouc vyčleněny termíny ve dvou dnech v týdnu, vždy pondělí a středa v čase od 13 hodin a jejich počet a konkrétní čas budou uzpůsobeny počtu zájemců (aktuálně je registrováno asi 170 osob). Cena za očkování je stanovena ze strany Misterstva zdravotnictví ČR na 809 korun, platba je možná výhradně bezkontaktní platební kartou. Certifikát o očkování bude k dispozici na tomto webu