Na Zábřežsku cyklista upadl na silnici a vážně se zranil. Neviděli jste nehodu?

Místo nehody

ZÁBŘEŽSKO – Šumperští dopravní policisté se snaží objasnit okolnosti havárie cyklisty, která se stala včera dopoledne na Zábřežsku. 55letý cyklista z prozatím neznámých příčin upadl na silnici a vážně se zranil. Policie hledá případné svědky nehody.

Nehoda se stala včera okolo čtvrt na jedenáct dopoledne na silnici III/31542 v úseku mezi Lukavicí a Zvolí na Zábřežsku. „Podle prvotního šetření jel 55letý cyklista ve směru od Lukavice ke Zvoli a z prozatím přesně nezjištěných příčin upadl na silnici a vážně se zranil,“ informovala policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Zraněnému cyklistovi pomohla a přivolala pomoc kolem projíždějící řidička. Muž byl po prvotním ošetření z místa nehody transportován do nemocnice letecky. Kvůli objasnění veškerých okolností, které mohly této nehodě předcházet, policie žádá o pomoc případné svědky. Jakékoli informace týkající se nehody přijmou policisté na bezplatné lince 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .