Video: Policisté pátrají po 34letém muži, který může být v ohrožení života. Neviděli jste ho náhodou?

foto: Policie ČR

TRUTNOVSKO – Od včerejšího dne pátrají policisté po muži z Lánova. Pohřešovaný měl z domova odejít kolem poledne, poté co byl na vyšetření u lékaře. Pravděpodobný důvod jeho zmizení je nařízená hospitalizace v nemocnici.

Jak potvrdila policejní tisková mluvčí Iva Kormošová, muž nechal doma svůj mobilní telefon a klíče od bytu. „Policisté prověřili zdravotnická zařízení, jeho příbuzné a známé, okolí jeho bydliště i místa, která rád navštěvoval. Bohužel však bez kladného výsledku,“ říká mluvčí.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Jelikož panuje strach o zdraví a život hledaného muže, tak se policisté obracejí s žádostí o pomoc na veřejnost. Jestliže jste někdo muže viděli, nebo jestli o něm máte jakoukoliv informaci, zavolejte neprodleně na tísňovou linku 158, nebo se dostavte na jakoukoliv policejní služebnu.

MILAN ŠEBEK je vysoký 170 cm, má světlé hnědé středně dlouhé vlasy a krátký plnovous. Na sobě mel světle modré rifle, tmavé triko s krátkým rukávem a pracovní boty. Nápadným znamením muže je, že chodí kolíbavou chůzí a kulhá.