Tragická nehoda u Vaňkovky: Řidič najel do lavičky, na které seděla žena

foto: ZZS JMK

BRNO – V sobotu krátce před polednem se v Úzké ulici v Brně poblíž autobusové zastávky stala tragická dopravní nehoda. Auto najelo do lavičky a srazilo na ní ženu, která nepřežila.

Podle policejního mluvčího Bohumila Maláška řidič osobního auta vjel ze zatím nezjištěných příčin mimo komunikaci, kde narazil do autobusu stojícího v zastávce. Od něho se odrazil a následně najel do lavičky na chodníku. Na ní seděla žena, která srážku s automobilem nepřežila. „Policisté při vyšetřování nehody zjistili, že řidič měl negativní test na alkohol i drogy,“ dodal Malášek. Na místě pomáhali hasiči s resuscitací. Zabezpečili místo nehody a postavili zástěnu. „Žena přes veškerou péči záchranářů zemřela. Po zdokumentování nehody Policií ČR jsme místo očistili,“ uvedl mluvčí hasičů Jan Dvořák. V místě nehody nedocházelo k dopravním komplikacím.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.