De Niro, Freeman i Jones vás pobaví v nové komedii

TÁBOR – Podaří se filmovému producentovi během natáčení zabít svou největší hereckou hvězdu a shrábnout tučný balík z pojistky? Robert De Niro, Morgan Freeman a Tommy Lee Jones jako hlavní hvězdy už mnohokrát v historii dokázali, že utáhnou celovečerní film úplně sami. Navíc jejich kombinace a spojení komediálních talentů slibuje o to větší zábavu. Půjdete na novou komedii Podfuk za všechny prachy?

Filmový producent Max má za sebou obrovský propadák a na krku naštvaného mafiána, který mu na něj půjčil peníze. Tenkrát ve zlatých časech Hollywoodu si ale producenti věděli se vším rady a Max díky šťastné nehodě dostane nápad. Na vlastní oči vidí, jak jeden odporně slavný a protivný herec uklouzne, spadne ze střechy a je na místě tuhý. Rozhodne se vydělat balík peněz vysokou pojistkou na svou vlastní hlavní hvězdu a tu přímo v akci nenápadně odpravit během kaskadérského kousku. Geniálně jednoduché! Za dva dny by mělo být po něm a po všem. Z nastražené nehody ale jeho tučně pojištěná hvězda vyjde živá a další léčce se díky permanentní opilosti rovnou vyhne. Max přidává další nebezpečné scény a klade do nich pasti, ale toho zatracenýho chlapa je prostě nemožné zabít! Mafie si zas jednou bude muset poradit sama a bez zbytečných okolků.

Pro svůj vtipný Podfuk za všechny prachy neměl režisér George Gallo problém dát do kupy prvotřídní herecké ikony a přinutit je dělat šílené věci. „Doufám, že ten film prostě donutí diváky se smát. Žijeme v nejisté době a smích je univerzální dobro,“ láká režisér. Tak se nenechte přemlouvat a vydejte se 22. června ve 20 hodin do kina Svět v Táboře na Podfuk za všechny prachy.