Na Vsetíně odstartovalo Divadelní léto

Zdroj: město Vsetín

VSETÍN –  V sobotu 29. 5. odstartoval projekt Divadelní léto na Vsetíně, který zve všechny příznivce hraní na bohatý program. Tento víkend proběhne repríza komedie Mužkaření.

Jako první se představilo vystoupení Frau Dietrich & Madame Piaf. „Toto představení jsme se rozhodli věnovat nejen zdravotníkům, ale také pracovníkům v sociálních službách, a poděkovat jim tak za jejich nelehkou práci v posledním roce,“ uvedl ředitel divadla Pavel Rejman. V sobotu 12. 6. proběhlo další představení, a to komedie Mužkaření z pera Nadi Míkové. Hra o 4 herečkách, 1 herci a 21 mužích vás zavede do divadelního prostředí, kdy na castingu na světlo světa vypluje řada věcí, které měly zůstat skryté ve zdech zkušebny. Repríza je plánovaná na 26. 6. ve 20:30 hodin. Představení se odehraje buď na venkovní scéně nebo v sále divadla, dle počasí.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

 

10. 7. od 16 hodin se můžou těšit hlavně děti na šaška Frantu a klauna Pepeho, kterým budou pomáhat vyřešit zapeklitý problém. Večer se představí Jan Žamboch pod pseudonymem Wolf lost in the poem.

24. 7. a 7. 8. jsou na řadě tři herci a třicet devět děl Williama Shakespeara pěkně pohromadě. A nepůjde jen o pouhá slova!

A konečně 21. 8. naběhne vsetínská alternativně-rocková kapela Bulletproof Puppets, která zahraje autorské písně i covery a v současné době připravuje své debutové album.

Poslední večer 4. 9. bude v režii vsetínských divadelníků s programem Komponovaný večer aneb podpoř své divadlo.