Moderní autobusové nádraží v Šumperku chystá odpoledne plné zábavy pro celou rodinu

ŠUMPERK – Nedávno zrekonstruované autobusové nádraží v Šumperku zve všechny zájemce na den otevřených dveří. Pro návštěvníky bude připraven bohatý program, zahrají kapely, pro děti organizátoři chystají hry a soutěže.

Den otevřených dveří se uskuteční na novém autobusovém nádraží v Šumperku v úterý 29. června od 13.00 hodin. Až do 17.00 se návštěvníci mohou těšit na bohatý program, zahrají kapely, pro děti organizátoři chystají hry a soutěže. Zájemci se budou moci posadit za volant moderního autobusu, vystavena bude závodní technika z Dakarské rallye i historický autobus. Prezentovat se budou dodavatelé technologií autobusového nádraží, jako je například společnost Select System. Děti se budou moci těšit na hry, soutěže, zmrzlinu, nafukovací balonky a skákací hrad. Na pódiu u výpravní budovy budou hrát celé odpoledne skupiny Fleksible a Holátka. Chybět nebude bohaté občerstvení.Zábavné odpoledne připravuje společnost OSTRA Group a město Šumperk.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .